PRODLOUŽENÝ VÍKEND NA BLANSKU aneb jarní restart pro vaše tělo i duši

TERMÍN KONANÍ: 28. duben – 1. květen 2017 (3 noci)
MÍSTO KONÁNÍ: Blansko – Klepačov 236
CENA: 4.390 Kč

CO VÁM NABÍZÍME?
Pohyb na čerstvém vzduchu, dobré jídlo a péči o vaše těla.
Ukážeme vám správnou techniku Nordic Walking, protáhneme, posílíme a zrelaxujeme naše těla jógou. Budeme se snažit tělu naslouchat, vnímat jej, a dávat mu, co potřebuje.

CO BUDE NÁPLNÍ?
Základem bude pohyb a relaxace. Budete mít možnost seznámit se se správnou technikou Nordic Walking (s Lenkou) a užít si zdravý pohyb na čerstvém vzduchu. A aby byla naše těla v rovnováze, nabízíme ranní a večerní hodiny jógy (s Monikou) – jemná & dynamická jóga s propojením fyzioterapeutické znalosti konceptu Spraldynamik. Přidanou hodnotou může být určitě i nabídka wellness (masáže, sauna, vířivka) masáže a osobní konzultace obou lektorek. Kurz je určen začatečníkům i těm z vás, kteří již mají se severskou chůzí a cvičením zkušenost, chtějí si techniku chůze s holemi upevnit, při cvičení se dostat zase o kousek dále a využít možnosti víkendového kurzu, kde je větší prostor pro vaše dotazy a individuální konzultace.

S KÝM?
Starat se o vás bude Lenka Pokutová (Nordic Walking) a Monika Vošalíková Košařová (jóga). Pojí nás zájem o pohyb, radost z něj a snaha předat vám naše schopnosti, dovednosti a informace.

KDE?
Pro první víkendový pobyt jsme jsme zvolili Blansko a zázemí nám poskytne překrásný statek Samsara.
Samsara je sanskrtský výraz pro kruh života, je synonymem putování a znovuzrození. Jeho majitelé jej otevřeli právě proto, aby takové znovuzrození poskytoval – duševní i fyzické.
Naleznete zde vše, co k duševní i fyzické obrodě patří – ubytování v krásných pokojích, zdravou kuchyni na špičkové úrovni a blahodárné wellness služby.
Penzion je umístěn v bezprostřední blízkosti jedné z nejkrásnějších oblastí naší přírody – v Moravském krasu. Toto místo si jako jedno z mála dokázalo zachovat panenský ráz, který vás okouzlí.
Je to ideální startovní bod pro naše výlety.
www.penzion-samsara.cz

Cena zahrnuje:
Ubytování na 3 noci se snídaní ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením, TV, Wi-Fi připojením, pobytovou taxu, lekce Nordic Walking a jógy – dle programu.
Zapůjčení Nordic Walkingových holí (nutno nahlásit předem)

Cena nezahrnuje:
• Dopravu
• Obědy a večeře

• Služby wellness – v rámci pobytu je na tyto služby poskytnuta sleva 15 %

Stravování:
V ceně pobytu jsou snídaně podávané formou švédského stolu. Obědy a večeře si klienti hradí samostatně  – nabídka jídel – viz aktuální jídelní lístek penzionu.
Vegetariánskou stravu a případná další omezení (bezlepková dieta apod.) je nutno upřesnit při přihlášení.

Minimální počet účastníků 8.
V případě nedostatečného množství účastníků si vyhrazujeme právo kurz zrušit.

Do 20. 3. 2017 je třeba uhradit rezervační poplatek 2.390 Kč
na účet č.: 2110083838/2700
Pro platbu uvádějte do zprávy: Lenka Pokutová, Bohemiawalking

Rezervace a podrobnější informace: 608 861 310
info@bohemiawalking.cz

Storno podmínky:
S ohledem na závaznou rezervaci pobytu v penzionu jsou storno podmínky následující:

  • V případě, že Vaši účast na kurzu zrušíte více jak 30 dní před konáním kurzu, bude Vám celá částka (tj. 4.390 Kč) vrácena zpět.
  • Pokud zrušíte pobyt ve lhůtě 30-15 dní předem, bude Vám účtováno storno ve výši 30 % pobytu, tj. 1.317 Kč.
  • Zrušíte-li pobyt 14-7 dní předem, bude Vám účtováno storno ve výši 50 % pobytu, tj. 2.195 Kč.
  • Pokud Vaši účast na kurzu zrušíte až v týdnu, kdy má daný kurz proběhnout nebo nebude-li z Vaší strany storno vůbec provedeno, je storno poplatek 100 % z ceny kurzu (4.390 Kč). Na kurz je možné vyslat náhradníka. V případě vyslání náhradníka nebude účtován storno poplatek.

Potřebujete půjčit hůlky?